Zadzwoń: +48 660 700 903

Stanowisko: endodoncja

lek. dent. Dawid Dereń współwłaściciel

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbył staż i praktyki w jednej z renomowanych krakowskich klinik, gdzie współpracował z doświadczonymi lekarzami podczas kompleksowego leczenia Pacjentów. Już w trakcie studiów działał w kole endodontycznym, co uformowało jego przyszłą pasję. W 2016 roku zakończył prestiżowy cykl szkoleń podyplomowych „Curriculum Endodontycznego” organizowanych przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Regularnie poszerza swoją wiedzę podczas kursów teoretycznych oraz praktycznych, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

lek. dent. Agata Klimczak

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej ŚUM.
Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, minimalnie inwazyjnej chirurgii, endodoncji mikroskopowej oraz zabiegach podcięcia wędzidełek u dzieci.

Jest ceniona przez pacjentów za przyjazną atmosferę w gabinecie, dokładność, dbałość o komfort wizyt, a przede wszystkim za bezbolesne leczenie zębów.

lek. dent. Patrycja Malik

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż dyplomowy ukończyła w Poliklinice pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej.
Jest autorką publikacji naukowych w czasopismach takich jak „Protetyka Stomatologiczna” oraz „Twój Przegląd Stomatologiczny”.
Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje.

Obszarem jej zainteresowań jest endodoncja mikroskopowa oraz estetyczna odbudowa zębów.

lek. dent. Rafał Katryniok

Absolwent Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia w 2019 roku, od początku kariery zawodowej pasjonat leczenia endodontycznego pod mikroskopem. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia jakość leczenia.
Na wizycie u niego Pacjenci czują się bezpiecznie. Doceniają, że każdy zabieg zostaje przez niego skrupulatnie omówiony, a wszystkie aspekty leczenia szczegółowo objaśnione.
W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia jakość leczenia.