Zadzwoń: +48 660 700 903

Stanowisko: stomatologia estetyczna

lek. dent. Klaudia Paluch-Potyrchawspółwłaściciel

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyła staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Od 2012 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a specjalizuje się w protetyce oraz stomatologii estetycznej (szczególnie licówkach, bondingu, flow injection). Z dumą możemy podkreślić, że posiada kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu, wykorzystując skomplikowane prace protetyczne i korekty kosmetyczne. Jej umiejętności pozwalają na osiągnięcie najwyższego poziomu precyzji przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych tkanek uzębienia. To profesjonalistka, na której można polegać.

lek. dent. Magdalena Kara-Kleszyk

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny, a staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz chirurgią stomatologiczną, przyjmuje także małych Pacjentów. Świadoma tego, że wizyta u stomatologa często budzi stres, nasza ekspertka zawsze przyjmuje Pacjentów z serdecznym uśmiechem i poczuciem spokoju. Jej priorytetem jest zapewnienie komfortu podczas leczenia oraz rzetelne wykonanie wszelkich zabiegów.

lek. dent. Joanna Babicka-Dereń

W 2013 r. ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a już rok później medycynę estetyczną na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej, dzięki czemu regularnie uczestniczy w kongresach i kursach organizowanych przez wspomnianą instytucję, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

W naszej klinice zajmuje się głównie leczeniem małych Pacjentów z wykorzystaniem różnych rodzajów znieczulenia oraz stomatologią zachowawczą.

lek. dent. Patrycja Malik

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż dyplomowy ukończyła w Poliklinice pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej.
Jest autorką publikacji naukowych w czasopismach takich jak „Protetyka Stomatologiczna” oraz „Twój Przegląd Stomatologiczny”.
Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje.

Obszarem jej zainteresowań jest endodoncja mikroskopowa oraz estetyczna odbudowa zębów.